Новопризначений голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх провів першу робочу зустріч

Дата: 14.04.2023 17:55

Голова Сумської ОВА зустрівся з колективом адміністрації, головами РВА, головами громад, представниками військових підрозділів та правоохоронних органів Сумської області

💬Володимир Артюх озвучив пріоритетні напрямки роботи на новій посаді: «Чому було прийняте рішення про моє призначення? Тому що область непроста, кордон з ворогом достатньо протяжний, де ідуть постійні зіткнення… Я маю військовий досвід, освіту і підготовку, які дозволяють більш ефективно налагодити взаємодію зі Збройними Силами України, силами безпеки», – говорив голова Сумської ОВА.

➡️ https://bit.ly/3KXk6sy