На Роменщині правоохоронці продовжують проводити превентивні заходи

Дата: 19.04.2023 08:16

Фото без опису Фото без опису

Співробітники поліції спільно з представниками соціальних служб постійно проводять перевірки родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. Метою даних заходів є перевірка належних умов проживання і виховання малолітніх дітей.

Так, інспектори ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції Інна Холод та Алла Кириченко разом з поліцейським офіцером громади Артуром Зернюком та спільно з представниками служби у справах дітей у різних селах району перевірили умови проживання шістьох родин, які вже тривалий час перебувають на обліку, як такі, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Під час візиту поліцейські поспілкувалися з дітками та пояснили про те, що завжди потрібно дотримуватись заходів особистої безпеки, не порушувати Правил дорожнього руху. Також роз'яснили, як потрібно діяти та до кого звертатись за допомогою, якщо хтось став жертвою домашнього насильства, або іншого вибуду насильства. Крім цього, поліцейські нагадали дітям алгоритм дій у разі виявлення невідомих, підозрілих або вибухонебезпечних предметів.

За результатами даних перевірок співробітники поліції та представники соціальної служби ніяких порушень не виявили.

Відділ комунікації поліції Сумської області