ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ШТАБУ РАЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата: 19.04.2023 17:49

19 квітня під керівництвом голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації, керівника району територіальної оборони Дениса ВАЩЕНКА відбулось чергове засідання штабу району територіальної оборони за участю голів територіальних громад Роменського району

Під час засідання голови територіальних громад доповіли про стан обладнання оборонних рубежів на підпорядкованих територіях. За результатами доповідей члени штабу обговорили ряд проблемних питань та напрацювали шляхи їх вирішення.

Крім цього, окрему увагу було приділено питанню забезпечення у межах відповідних видатків місцевих бюджетів належного фінансування заходів національного спротиву місцевого значення, зокрема забезпечення оборони Роменського району.

За підсумками засідання штабу прийнято відповідні рішення та надані доручення.