До уваги батьків дітей, які є внутрішньо переміщеними та дітей військовослужбовців. Наразі в Україні діє проєкт "Збережи усмішку дитині".

Дата: 18.04.2023 12:04

В межах проєкту «Збережи усмішку дитині» дітям (віком до 12 років) вимушених переселенців або військовослужбовців проводять профілактику та безоплатно лікують карієс. Отримати послугу можна в 41 клініці, які стали партнерами, і працюють в 17 містах по всій країні:

Львів, Золочів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Коломия, Житомир, Київ, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Ніжин, Чернівці, Крюківщина, Мукачево, Суми.

Лікар у клініці проводить діагностику ротової порожнини дитини і при виявленні зубчиків, ушкоджених карієсом – проводить безоплатне лікування та профілактику появи нових уражень карієсом.

📱📱📱Як скористатись безоплатною послугою:

• Оберіть клініку-партнера програми;

• Узгодьте з клінікою дату та час прийому;

• Отримайте допомогу в межах проєкту.

Заходьте на інтернет сторінку kids-smile.org.ua проєкту і шукайте найближчий до вас стоматологічний кабінет.

Все, що потрібно мати:

• довідку ВПО;

• військовий квиток або інший документ, який підтверджує участь батька/матері в у військових/бойових діях

• копію свідоцтва про народження дитини;

• документ, що підтверджує особу батька/матері/опікуна дитини.

Бренди IVOCLAR, INSPE та Piksters, разом із небайдужими стоматологами у різних куточках України, об’єднались заради однієї мети – зберегти усмішки 5000 дітей по всій країні.

Кількість клінік-партнерів і перелік міст весь час збільшується, тому слідкуйте за змінами на сайті і обирайте найзручнішу для вас локацію.

👫👭🧑‍🤝‍🧑👱🧒Діти – наше майбутнє! Інформація взята з офіційної сторінки проєкту. https://kids-smile.org.ua/