Дата: 21.04.2023 10:26

Спеціалістом відділу соціального захисту Хмелівської сільської ради в котрий четвер тижня 20.04.2023 року був проведений прийом громадян Смілівського старостинського округу на якому були оформлені субсидії та допомоги малозабезпеченим сім'ям та одиноким матерям через програмний комплекс « Соціальна громада» громадянам, які мають право на оформлення та отримання даної допомоги. А також було проведено усне розяснення громадянам про відповіді-результати по субсидіяхта допомогах.

Додатково повідомляємо що прийом спеціаліста в Смілівському старостинському окрузі ведеться щочетверга кожного тижня, хто ще бажає або ще не встиг оформити субсидію, допомогу або пільгу звертайтеся за консультацією до спеціаліста Ічанської Юлії н.т. 0986591015 та відвідайте прийом за потреби у четвер.

Виїзний прийом громадян у 2023 році  працівниками відділу соціального захисту Хмелівськоїсільської ради по старостатах здійснюється  за таким графіком:

Басівка- Вівторок,Четвер 8:00 до 17:00

Діброва-вівторок,П’ятниця з 8:00 до 17:00

Сміле - Четвер 8:00до 17:00

Сулими - Вівторок,Четвер 8:00до 17:00

Хмелів кожного дня  з 13:00до 17:00

Хустянка- П’ятниця 8:00до 17:00

Обідня перерва з 12:00до 13:00

З повагою до жителів громади

відділ соціального захисту .