ВЗЯТО ОНЛАЙН-УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ САМІТІ МІСТ ТА РЕГІОНІВ

Дата: 21.04.2023 10:03

Захід проходив з ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ.

Також до Саміту долучилися більше 120 керівників громад та регіонів із різних країн-партнерів України, представники Комітету регіонів ЄС, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Національної асоціації муніципалітетів Данії, усі партнери та друзі України, зокрема Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Учасники саміту обговорили реінтеграцію українських територій, подолання гуманітарних викликів, відновлення життєдіяльності громад. Також розглянуто інші питання порядку денного: розмінування територій, перспективи інноваційного розвитку, поглиблення міжнародних партнерських відносин.