Дата: 21.04.2023 15:54

На базі Хмелівської амбулаторії 21 квітня 2023 року році проведений черговий огляд пацієнтів бригадою репродуктивного здоров'я КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр» в складі лікаря-гінеколога, лікаря-уролога.

Проведений огляд жіночого населення лікарем - гінекологом – 28 чол. за допомогою кольпоскопа та УЗД - апарату.

Лікарем – урологом оглянуто - 24 чол. з використанням УЗД – апарату.

Під час огляду пацієнтів досліджено рівень глюкози в крові, проведено обстеження за допомогою швидких тестів на ВІЛ, вірусні гепатити В, С, сифіліс.

Пацієнти отримали від спеціалістів безкоштовно медичні препарати, засоби контрацепції.

Працюємо разом заради Перемоги України та здоров'я наших людей!