Звернення до Дня Чорнобилької трагедії

Дата: 26.04.2023 08:04

Кожного року 26 квітня Україна й увесь світ згадує Чорнобильську катастрофу.

Аварія на Чорнобильській АЕС призвела до непоправних медичних, економічних, соціальних та гуманітарних наслідків. Ось вже 37 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, медиків, пожежників, будівельників, учених, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Сьогодні ми висловлюємо щирі слова подяки та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам страшної аварії. Адже ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів, Ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, Ви, нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборканому лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Ми схиляємо голови  перед пам`яттю тих, хто загинув  у цій боротьбі.

Шановні учасники ліквідації на ЧАЕС!

Сердечно бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, добра, злагоди, миру та найшвидшої нам усім Перемоги!

З повагою та глибокою вдячністю  виконавчий комітет Хмелівської сільської ради.