НА СУМЩИНІ У ТРАВНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН-АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

Дата: 28.04.2023 08:29

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях повідомляє про продаж об’єкта малої приватизації – об’єкта незавершеного будівництва – котельня, за адресою: Сумська область, Лебединський район, с. Михайлівка, вул. Набережна, 11

До складу об’єкта  приватизації входять котельня з прибудовою та навісом загальною площею 221,1 м.кв.

Котельня – одноповерхова будівля: фундамент – бетон; стіни – цегляні (в середині оштукатурені); покрівля – азбоцементні хвилясті листи, без підшивки і утеплення; перекриття – дерев’яні балки, підшиті дошками, дерев’яні решітки, обштукатурені глиною; підлога – бетон, плитка. Вікна та двері – дерев’яні. Зовнішнє оздоблення – плитка. Внутрішнє оздоблення – штукатурка цементно-вапняним розчином з фарбуванням, дерев’яна вагонка, керамічна плитка.

У котельні знаходиться старий металевий котел та металеві труби різного діаметру. Димова труба великого діаметру для викидів пари знаходиться у північній частині будівлі, на ній облаштовані металеві конструкції (сходи) для технічного обслуговування.

Прибудова являє собою одноповерхову будівлю: фундамент – бетон; стіни – цегляні; перекриття – залізобетонні плити; перегородки – цегляні; підлога – бетон; вікна, двері, інженерні мережі – відсутні.

Навіс: фундамент – бетон; стіни – цегляні; покрівля – азбоцементні хвилясті листи; підлога – бетон. Стан об’єкта задовільний.

Ступінь будівельної готовності об’єкта незавершеного будівництва складає 81,0%. Об’єкт приватизації не перебуває в оренді.

Дата та час проведення аукціону:  18 травня 2023 року.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Деталі дивіться ТУТ