Виїзна медична нарада

Дата: 27.04.2023 15:57

На базі Смілівської амбулаторії 27.04.2023 року в теплій та дружній обстановці відбулася виїздна медична рада КНП «ЦПМСД» Андріяшівської та Хмелівської СР РРСО, де були присутні лікарі, позаштатні старші медичні сестри, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Хмелівської сільської ради Наталія Балюра, депутат Хмелівської сільської ради Григорій Осташко.

Заслуховувалися питання про підсумки діяльності структурних підрозділів, оцінки якості медичної допомоги та медичного обслуговування населення, критерії оцінювання,аналіз надання медичної допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій за 1квартал 2023 року.

Медичні працівники Центру відвідали комунальний заклад «Смілівський історико-краєзнавчий музей Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області.

Дякуємо за цікаву, змістовну екскурсію колезі – медичному брату Смілівської амбулаторії Ігорю Любивому, а також подяка за організацію медичної ради працівникам Смілівської та Хмелівської амбулаторії.

Принагідно адміністрація КНП «ЦПМСД» Андріяшівської та Хмелівської СР РРСОтакож дякує за працю всім працівникам, працюємо разом заради Перемоги України та здоров'я наших людей!