5 травня 2023 рік - Всесвітній день гігієни рук.

Дата: 05.05.2023 14:52

5 травня 2023 року на базі Гаївського ФАП медичні працівники Хмелівської ОТГ доєдналися до інформаційної кампанії «Рятуй життя безпечно».

Фахівці відділу інфекційного контролю КНП «ЦПМСД» Андріяшівської та Хмелівської СР РРСО провели заняття із медичними працівниками, донесли важливість гігієни рук та інших заходів з інфекційного контролю під час надання медичної допомоги задля збереження життя та здоров'я нашої нації.

Всі медичні працівники та люди, які безпосередньо або опосередковано займаються доглядом за пацієнтами, повинні турбуватися про гігієну рук і вміти виконувати її правильно, у потрібний час.

Обробляйте руки спиртовмісним антисептиком (вміст спирту 60-80%), якщо руки візуально не забруднені. Це швидко, ефективно, а шкіра рук після частої обробки антисептиком залишається не такою сухою та подразненою, як від мила.

Працюємо разом заради Перемоги України та здоров'я наших людей!