10.05.2023 під головуванням Хмелівського сільського голови Петра Панченка відбулася чергова, 27-а сесія Хмелівської сільської ради восьмого скликання.

Дата: 11.05.2023 08:19

У роботі сесії також взяли участь керуючий справами Наталія Балюра, керівники відділів Ірина Головач, Олексій Рик, Галина Козаченко, громадський діяч за дорученням обласного Департаменту захисту довкілля і енергетики Сумської обласної державної адміністрації – Володимир Литовка.

Спочатку депутати заслухали звіт начальника відділу планування та виконання бюджету – головного бухгалтера Управління фінансів Хмелівської сільської ради Забугу Антоніну Михайлівну, яка доповіла про виконання бюджету за І квартал 2023 року.

Потім внесли зміни до Програми «Розвиток охорони здоров’я Хмелівської сільської територіальної громади, інфекційного контролю та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я на 2023 рік», «Розвиток культури та мистецтва в Хмелівській сільській територіальній громаді на 2023 рік», «Забезпечення мобілізації, підтримки Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони на території Хмелівської сільської територіальної громади на 2023 рік», «Соціальний захист жителів Хмелівської сільської територіальної громади та підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями, мало захищених та інших верств населення на 2023 рік», «Утримання та ремонт автомобільних доріг Хмелівської сільської територіальної громади на 2023 рік», «Благоустрій Хмелівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Також в процесі роботи була затверджена технічна документація із землеустрою.

За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

По закінченню сесії сільський голова подякував усім за продуктивну та результативну роботу!

Працюємо далі! Все буде Україна!