Сьогодні, 11 травня, минає рік, як під час оборони Харківщини, біля села Довгеньке під Ізюмом, потрапивши під ворожий авіаобстріл обірвалося життя 25-річного військовослужбовця - Богдана Федька.

Дата: 11.05.2023 07:58

Богдан народився в селі Хмелів Сумської області. Здобув фах фельдшера в Глухівському медичному училищі. У 2017 році пішов служити за контрактом у Збройні сили України Брав участь в АТО на посаді бойового медика.

Під час повномасштабної війни Богдан захищав Україну у лавах 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Був техніком роти.

Богдан завжди був чудовою людиною – і на службі, і в житті. Він був сумлінним і працьовитим. Завжди усміхнений та життєрадісний, відкритий і привітний. Мав багато друзів. Він завжди був готовий підтримати, вислухати й допомогти. Богдан був найкращим чоловіком, сином і татом.

Похований наш ЗАХИСНИК у рідному селі.

У Богдана залишилися батьки, старший брат, дружина і малесенька донечка.

Ми глибоко співчуваємо рідним.

А Богданчику низько вклоняємось.

Ти назавжди залишишся в нашій пам’яті і у наших серцях.

Герої не вмирають!🇺🇦

Вічна слава та пам‘ять Герою України!🇺🇦