НА СУМЩИНІ УТВОРЕНО ОФІС РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Дата: 11.05.2023 10:22

Офіс утворено Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації, як консультативно-дорадчий орган, визначено його основні напрями діяльності та організацію роботи

Офіс має стати ключовим вікном для партнерів, які зацікавлені співпрацювати на будь-якому рівні – області, міст, сіл та селищ, та забезпечуватиме координацію міжнародної допомоги безпосередньо на рівні громад, що відповідає принципу децентралізації.

Офіс буде інформаційно-аналітичним майданчиком для систематизації даних, супроводження проєктів та координації міжнародного співробітництва між усіма сторонами, які представлені в регіоні, для відновлення і розбудови транспортної, медичної, соціальної, комунальної, виробничої інфраструктури та житла, інфраструктури енергетики, зв’язку, відновлення та збереження об’єктів культурної спадщини, надання гуманітарної допомоги, підтримки вразливих верств населення та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок війни, внутрішньо переміщених осіб, а також структурної модернізації та перезапуску економіки Сумської області.

До його складу увійшли керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представники Агенції регіонального розвитку Сумської області, міські, селищні та сільські голови територіальних громад, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

Більше інформації за посиланням https://www.congress.gov.ua/rehionalnyy-ofis-mizhnarodnoho-spivrobitnytstva/