ГАРЯЧІ ЛІНІЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ У МЕЖАХ ПРОГРАМИ ПЕРШОЇ ЛЕДІ

Дата: 15.05.2023 10:04

В усьому світі травень вважається місяцем поінформованості про ментальне здоров’я

За результатами соціологічних опитувань, понад 90% українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а близько 40-50% громадян потребують психологічної допомоги різного ступеня інтенсивності.

Саме тому піклування про психологічний стан і психічне здоров’я під час війни є вкрай важливим. Провідником на цьому шляху покликана стати Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.

Її мета – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.

За підтримки програми Першої леді діють гарячі лінії, спеціалісти яких допоможуть у найважчі моменти. Ознайомитися з ними можна в інфографіці.

За матеріалами: https://minre.gov.ua/2023/05/13/garyachi-liniyi-psyhologichnoyi-dopomogy-u-mezhah-programy-pershoyi-ledi/