Навчатися, повторювати та втілювати на практиці знання- це основне кредо медичних працівників.

Дата: 19.05.2023 13:18

Згідно графіку занять відділу інфекційного контролю  КНП «ЦПМСД»

Андріяшівської та Хмелівської СР РРСО 19 травня 2023 року відбулися навчання молодшого медичного персоналу із прийняттям заліків.

Заслуховувались  питання методики гігієнічної та хірургічної обробки рук, використання засобів індивідуального захисту, проведення поточного та генерального прибирання, поводження з медичними відходами.

На ці та багато інших питань – колективно старалися обговорити, надати відповіді та підсумувати заходи для неухильного виконання професійних обовязків  з дотриманням заходів безпеки та вимог інфекційного контролю при наданні медичних послуг.

Слухачі не лише почерпнули теоретичні знання, а й відпрацювали тренінги з гігієнічної та хірургічної обробки рук.

Працюємо разом заради Перемоги України та здоров'я наших людей!