ПОСЛУГИ ІЗ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, ЯКІ ДОСТУПНІ ДЛЯ ВПО

Дата: 19.05.2023 15:46

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Державною службою зайнятості та Мінсоцполітики налагоджена співпраця щодо надання допомоги переселенцям, які виявили бажання шукати роботу

Інформуємо про основні програми та послуги для ВПО:

Послуги з працевлаштування. Українці можуть самостійно переглядати актуальні пропозиції на Єдиному порталі вакансій. Також ця послуга доступна через чат-боти у Telegram і Viber.

Професійне навчання та надання ваучерів. Служба зайнятості організовує навчання за робітничими професіями. Воно здійснюється на замовлення роботодавця або для людини, яка планує почати власну справу. Ознайомитися з графіком формування навчальних груп можна за посиланням.

Також є можливість отримати ваучер на навчання. Це документ, за допомогою якого повністю або частково оплачується вартість навчання у закладах освіти. Вони видаються за затвердженим Мінекономіки переліком професій і спеціальностей.

Надання грантів для створення або розвитку власної справи.мУ межах проєкту єРобота внутрішні переселенці можуть скористатися такими програмами: «Власна справа» і «Гранти на створення або розвиток власного бізнесу». Головною умовою їх отримання є створення нових робочих місць. Повний перелік програм можна переглянути тут.

Докладніше про інші послуги для ВПО щодо пошуку роботи можна дізнатися за цим посиланням.