Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Хмелівської сільської ради

Дата: 22.05.2023 16:03

22.05.2023 року під головуванням сільського голови Петра ПАНЧЕНКА відбулось чергове засідання виконавчого комітету Хмелівської сільської ради.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери та ін.

Члени виконавчого комітету обговорили заходи щодо забезпечення складання прогнозу бюджету Хмелівської сільської територіальної громади Роменського району Сумської області на 2024 – 2026 бюджетні роки.

Розглянули та прийняли рішення про взяття на обслуговування одиноких непрацездатних громадян, про надання дозволу на право підпису від імені малолітньої дитини. Внесли зміни до рішення виконавчого комітету «Про організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану у 2023 році». Затвердили план заходів з підготовки об’єктів житлово –комунального господарства, установ та закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років в умовах воєнного стану.

Розглянули заяви громадян про надання матеріальної допомоги на лікування, та про надання матеріальної допомоги на непрофесійній основі.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.