Сьогодні віддзвонив останній шкільний дзвінок у навчальних закладах Хмелівської громади!

Дата: 31.05.2023 14:30

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Цей рік був непростий, тривожний. Проте наші учні, вчителі, батьки впевнено крокували вперед, долали труднощі.

Безмежно цінуємо те, що наші діти мали змогу навчатися та мають можливість відзначати такі важливі події у житті, дякуємо за це нашим Захисникам та Захисницям!💙💛

Хтось із учнів перегорнув чергову сторінку свого дитинства, а хтось вирушає у доросле життя...

Вітаємо випускників, які мають попереду довгий, дорослий шлях. Нехай Вам все вдається, нехай збуваються Ваші найзаповітніші мрії.

Легких починань та великих успіхів.

Бажаємо всім учням безпечних літніх канікул, добре відпочити, набратися сил перед початком нового навчального року.

Усім нам миру, добра, злагоди.

Віримо у якнайшвидшу ПЕРЕМОГУ. Слава Україні, слава Героям, слава українській нації

💛💙

З повагою, виконавчий комітет Хмелівської сільської ради.