Сьогодні, 31 травня, виповнилося 5 років з дня створення військової частини А7318.

Дата: 31.05.2023 16:29

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Цього погожого дня з вітальною концертною програмою та найкращими побажаннями жителі Хмелівської громади завітали на гостину до тероборонівців. Жіночі аматорські колективи Сулимівського та Коновалівського сільських клубів, представник Добровольчого формування Хмелівської територіальної громади №1 Олександр Строй подарували воїнам свої виступи, через які донесли до наших захисників слова глибокої вдячності та підтримки.

Іменинників привітали Хмелівський сільський голова Петро ПАНЧЕНКО та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, волонтер- Ірина ГОЛОВАЧ.

Від вдячних жителів нашої громади було привезено та передано багато домашніх гостинців.

Захід пройшов у теплій невимушеній атмосфері ще й тому, що саме у цьому формуванні наразі несуть службу багато земляків, вихідців із Хмелівської громади.

Приємною несподіванкою для всіх жінок - учасниць заходу стали квіти від наших Захисників.

Щиро вітаємо зі святом наших Ангелів- Охоронців!!! Зичимо якнайшвидшої Перемоги, Миру, Добра і Злагоди!!!