В Україні відкрили Центр захисту прав дитини, який протидіятиме російським злочинам

Дата: 02.06.2023 12:56

У церемонії відкриття взяли участь Президент Володимир Зеленський, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, Віцепремʼєр-міністр Ірина Верещук, Генеральний прокурор Андрій Костін, радниця-уповноважена Президента з прав дитини Дар’я Герасимчук, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець та інші посадовці.

▪️Центр працюватиме з дітьми, які стали жертвами злочинів чи були їх свідками. У закладі відповідні фахівці отримуватимуть інформацію від дітей та їхніх родин, проводитимуть медичне обстеження, надаватимуть необхідну допомогу тощо.

▪️На заході також було презентовано план дій Bring Kids Back UA. Це комплекс заходів української влади, іноземних урядів та міжнародних організацій у захисті прав маленьких українців. Багато іноземних партнерів уже заявили про свою підтримку й готовність до його реалізації.

▪️Глава держави подякував за створення центру та розробку плану дій.

💬 «Перший крок зроблено, 371 дитина вдома, в Україні. Зробимо усе, щоб повернути всіх», – сказав Володимир Зеленський.

#Мінреінтеграції