Безоплатна правова допомога ВПО та жертвам війни в Сумській області від юристів громадського комітету захисту прав людини

Дата: 07.06.2023 11:34

Внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та постраждалим від воєнних дій на території Сумщини юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають юридичну підтримку. Допомога надається у співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC) завдяки фінансовій підтримці в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу.

👉 Кваліфіковані юристи надають всебічну безоплатну юридичну та консультаційну підтримку, зокрема через:

🔸 юридичні консультації

🔸 допомогу в оформленні документів

Основні питання, по яких надається юридична допомога:

🔸 соціальні права і гарантії внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від воєнних дій;

🔸 порядок оформлення заяви про надання щомісячної адресної допомоги ВПО;

🔸 гарантії отримання допомоги застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка»;

🔸 встановлення фактів, які мають юридичне значення (народження, смерті на окупованих територіях), поновлення втрачених документів;

🔸 інформація щодо пунктів надання допомоги ВПО та адреси владних органів щодо роботи із ВПО;

🔸 інші питання, що пов’язані з внутрішнім переселенням та шкодою від бойових дій в Україні.

📍 Отримати безкоштовну допомогу можна онлайн та телефоном, а також звернувшись з особистим візитом.

👉 Контакти юридичної приймальні в Сумській області:

м. Суми, вул. Бєлінського, 3

☎️ Телефон «гарячої лінії»: 𝟬𝟵𝟱-𝟵𝟯𝟵-𝟭𝟭-𝟭𝟭

Email: protection.ua@gmail.com

#ОТГ_Інформ_Сумщина

Джерело: Громадський простір (http://surl.li/hpxin)