УКРПОШТА ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ШАХРАЙСЬКІ РОЗСИЛКИ

Дата: 06.06.2023 10:37

Останнім часом дехто з клієнтів Укрпошти отримали смс такого характеру: «Через відсутність адреси Ваша посилка не може бути доставлена. Ви можете оновити адресу та зробити новий запит на доставку за посиланням..»

Це повідомлення було розіслано шахраями, які використали бренд АТ Укрпошти.

За допомогою цих шахрайських сайтів, які були вказані у повідомленні: шахраї незаконно можуть отримувати ваші персональні та фінансові дані, включаючи ПІБ, номери телефонів та номери карт і як наслідок незаконно заволодівати вашими коштами. Якщо ви отримали підозріле повідомлення, ні в якому разі не переходьте за посиланням, вказаним у повідомленні.

Звертаємо вашу увагу на те, що єдиним офіційним сайтом АТ Укрпошта є https://www.ukrposhta.ua.

У разі отримання повідомлення такого характеру, а також з будь-яких питань просимо вас звертатись до нашого контакт-центру за телефоном 0 800 300 545, за електронною адресою  ukrposhta@ukrposhta.ua або до офіційних каналів Укрпошти в соціальних мережах.

За інформацією пресслужби АТ «Укрпошта»