Проведено заняття з мінної безпеки

Дата: 16.06.2023 11:28

Головним інспектором відділу організації профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Роменського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Поповичем М.М. та фахівцем (з організації реагування на надзвичайні ситуації) 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Янголем В.С., в приміщенні Хмелівської сільської ради 16.06.2023 року було проведено заняття з працівниками сільської ради з мінної безпеки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису