Дата: 03.07.2023 07:19

02.07.2023 року в с. Сміле Смілівського старостинського округу Хмелівської сільської ради спеціалісти Благодійного фонду «Право на захист» проводили оформлення заявок мешканцям громади на грошову допомогу від UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців.

Також жителі громади мали змогу отримати консультації від кваліфікованих юристів БО"БФ "Право на захист". Відвідувачі почули компетентні відповіді на питання стосовно оформлення документів щодо зруйнованого чи пошкодженого майна, оформлення спадщини, поновлення документів та з інших питань.

Дякуємо спеціалістам Право на захист за професійну консультацію та допомогу мешканцям громади!

Все буде Україна!