Україна потребує системних донорів крові!!!

Дата: 03.07.2023 07:50

Зважаючи на те, що потреби України в донорській крові зросли від початку повномасштабного вторгнення, для їхнього закриття кров має регулярно здавати принаймні мільйон людей.

Аби залучати нових донорів та ефективніше закривати потреби країни у крові, ДонорUA проводить різноманітні акції та заходи , що популяризують донорство, ведуть просвітницьку діяльність, руйнуючи міфи й роблячи сферу донорства зрозумілішою й доступнішою. Зокрема для цього було започатковано кампанію #Розквітай, яка розповідає про донорство крові як корисну та прогресивну практику. Організація займається також транспортуванням донорської крові до фронту, підтримує 22 центри крові по Україні й адресно допомагає пацієнтам, які потребують переливання крові. Наразі реєстр ДонорUA налічує 131 тисячу донорів.

Якщо ви маєте таку можливість, станьте донором — реєструйтеся на ДонорUA та зручно плануйте донації в особистому кабінеті. Проте здавати кров можна лише раз на 2-3 місяці, тоді як підтримувати донорський рух гривнею можна щодня. Задонатити ДонорUA можна, поповнивши Монобанку для фронтової логістики крові, оформивши платіж/підписку на Buy Me a Coffee або іншим зручним для вас способом. Дякуємо за будь-яку підтримку!