У Дії анонсували довгоочікувану послугу

Дата: 05.07.2023 16:28

Тепер для того, щоб закрити ФОП в Україні, не знадобиться час і нерви, а паперова тяганина відходить у минуле. Портал держпослуг Дія анонсував найкориснішу для підприємців послугу - закриття ФОП онлайн у кілька кліків.

🖇Нова послуга дасть змогу не лише розпочинати підприємницьку діяльність, а й завершувати її за лічені хвилини. Більше не доведеться ходити до державних установ, вистоювати черги, заповнювати різноманітні бланки та витрачати нерви. Процес повністю автоматизований.

❓ЩО ЗМІНИЛОСЯ

📌Щоб закрити ФОП онлайн, потрібно просто перейти до розділу з послугами та обрати відповідну зі списку, після чого дані з Єдиного державного реєстру підтягнуться автоматично, а бізнесменові залишиться лише підписати документи через Інтернет.