Дата: 03.07.2023 12:30

В Хмелівській сільській раді відбулась робоча зустріч сільського голови Петра Панченка з експертами міжнародного проекту PROSTO Ольгою Калініченко та Дмитром Куликом. В заході також взяли участь секретар Любов Гордійко, керуючий справами Наталія Балюра та начальник відділу ЦНАП виконавчого комітету Хмелівської сільської ради Людмила Нагорна.

У ході візиту оглянули приміщення сільської ради, кабінети відділів, робочі місця посадових осіб місцевого самоврядування. Обговорили питання надання адміністративних послух жителям Хмелівської громади, роботу адміністраторів на віддалених робочих місцях, покращення доступу мешканців до послуг, спільно обміркували шляхи подальшої співпраці.

Сільський голова також подякував команді проекту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» за надану комп’ютерну техніку для надання адміністративних послуг населенню спеціалістами відділу ЦНАП.

Все буде Україна! Працюємо далі!