Облаштування ФП в с. Гаї

Дата: 11.07.2023 11:46

З метою зниження ризиків передавання інфекційних агентів в середині закладів охорони здоров҆я, запобігання поширення інфекційних хвороб, формування безпечного середовища, відповідно наказу МОЗ України від 21 лютого 2023 року № 354 «Державні санітарні норми і правила “Санітарно-протиепідемічні вимоги до новозбудованих, реставрованих і реконструйованих закладів охорони здоров’я”та Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я”»за кошти Хмелівської сільської ради на ФП с.Гаї (завідуючий, фельдшер Володимир Кучеренко) проведене водовідведення, облаштований внутрішній туалет, підключене гаряче водопостачання в кабінеті прийому пацієнтів, а також планується поточний ремонт коридору.

Принагідно дякуємо адміністрації та депутатському корпусу Хмелівської сільської ради за співпрацю та порозуміння до медичної служби.

Працюємо разом заради Перемоги України та здоров'я наших людей!