За підтримки ЮНІСЕФ стартує масштабний проєкт "Зупинка Я"

Дата: 10.07.2023 14:29

В Україні за участю ГО «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), стартує масштабний проєкт «Зупинка Я».

📍 Місія проєкту – надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації (навчання фахівців і просвітництво громадськості) населенню для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу

👉 Охоплення проєкту – Сумська та Полтавська області.

📍 У межах проєкту задіяно 3 програми: «Тіло. Стабілізація. Ресурс», «Робота з людьми, які пережили втрату», «Підготовка спеціалістів для роботи з дітьми з ООП (особливі освітні потреби)».

📍 Діяльність у межах проєкту полягає в проведенні індивідуальних консультацій; групових занять; вебінарів та майстер-класів для дітей і дорослих; тривалому супроводі; просвітницькій діяльності; взаємодії членів команди (психологи і психіатри) з бенефіціарами. Безпосередніми бенефіціарами проєкту є:

🔸фахівці, спеціалісти професії «людина-людина», які зіткнулися з вигоранням (держслужбовці, соціальні працівники, громадські медичні працівники, освітяни та інші);

🔸 жінки з дітьми до 18 років, родини яких втратили годувальника;

🔸 діти з ООП (особливими освітніми потребами) та їхні батьки й опікуни.

📍 Зустрічі бенефіціарів із фахівцями відбуватимуться онлайн і на місцях, і така взаємодія передбачає кілька етапів: консультування, робота виїзних команд (мобільні команди психологічного здоров'я), подальший тривалий супровід або наживо, або онлайн.

📍 Діяльність у межах проєкту полягає у співпраці державних органів, визначених департаментів і територіальних громад із ГО «ЦПД «Конфіденс».

Джерело: Сумська обласна військова адміністрація

#ОТГ_Інформ_Сумщина