Для того щоб недопустити спалах кору, Міністерство охорони здоров'я розгортає національну кампанію з вакцинації проти кору

Дата: 19.07.2023 16:28

❗️Про це розповідала під час брифінгу заступниця начальника управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації Галина ХОМЕТА.

💬«В Україні наразі існує ризик виникнення спалаху кору, останній ми мали у 2017-2019 роках. Це одна з найзаразніших інфекцій у світі. За 6 місяців 2023 року виявили вже 20 випадків. На перший погляд, ця цифра може здаватися замалою, щоби говорити про подібність до спалаху 5-річної давнини, проте важливо знати специфіку вірусу кору аби розуміти реальність ризиків в Україні» , – говорила Галина Хомета.

▶️Детальніше: http://surl.li/jfuyk