Начальник відділу соціального захисту виконавчого апарату сільської ради взяв участь в нараді при Роменській РДА

Дата: 26.07.2023 10:20

Кожна з громад Роменського району забезпечила спрямування фінансового ресурсу (коштів вільного залишку, що склався на 01.01.2023, коштів, отриманих внаслідок перевиконання місцевих бюджетів, перерозподіл з непершочергових видатків та інше) за пріоритетними напрямками, а саме:

підтримка Сил оборони України;

облаштування захисних споруд цивільного захисту;

підтримка внутрішньо переміщених осіб;

активізація економічної діяльності району.

В цілому в місцевих бюджетах за даними напрямками передбачені кошти в сумі 199,6 млн. гривень.

Лідерами по виділенню коштів за напрямками є:

1.Липоводолинська територіальна громада – 88,5 млн гривень (44,9% від власних доходів)

2.Андріяшівська територіальна громада – 35,5 млн гривень (35,7% від власних доходів)

3.Хмелівська територіальна громада – 18,3 млн гривень (31,0% від власних доходів),

з них на підтримку Сил оборони України всі вісім громад Роменського району виділили кошти в загальній сумі 94,3 млн гривень, з яких наразі профінансовано – 72,1 млн гривень.

Відносно затверджених обсягів власних доходів лідерами по виділенню коштів на підтримку Сил оборони України є:

1.Хмелівська територіальна громада – 14,6 млн гривень (24,8% від власних доходів)

2.Липоводолинська територіальна громада – 41,8 млн гривень (21,2% від власних доходів)

3.Роменська територіальна громада – 31,8 млн гривень (6,1% від власних доходів)

4.Андріяшівська територіальна громада – 4,3 млн гривень (4,3% від власних доходів).