Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, з метою отримання прибутку з експлуатації чоловіків, жінок і дітей

Дата: 02.08.2023 16:31

Це не лише сексуальна експлуатація або випадки, пов’язані із викраденням людей. Більшість постраждалих серед українців перебували в трудовій експлуатації або були втягнені в злочинну діяльність, за що наразі відбувають покарання у вигляді позбавлення волі з різними термінами ув’язнення.

Для торгівлі людьми не існує державних кордонів чи вікових обмежень. Потрапити в сучасне рабство може будь-хто, не залежно від рівня освіти чи соціального статусу.

Пам'ятка протидії торгівлі людьми
Торгівля людьми – це кримінальна індустрія, яка продовжує зростати та приносити дохід особам, які займаються вербуванням, продажем та експлуатацією.

Якщо ви стали жертвою або знаєте жертву торгівлі людьми, телефонуйте на Національну гарячу лінію з питань торгівлі людьми 1109.
Будьте обережні та уважні до близьких!