НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗАПУСКУ САЙТУ З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Дата: 29.08.2023 09:36

Офіційну презентацію онлайн-платформи буде проведено 31 серпня 2023 року об 11.00. Захід відбуватиметься за участю Голови Національного банку Андрія Пишного в онлайн-форматі

Для виконання функції Національного банку з організації роботи та здійснення заходів із підвищення рівня фінансової грамотності населення, визначеної в Законі України «Про Національний банк України» (пункт 35 статті 7), підготовлено єдину комунікаційну онлайн-платформу з фінансової грамотності, що здатна об’єднати зусилля всіх стейкхолдерів.

Завдання освітнього сайту:

- надавати актуальну та вичерпну інформацію про різні фінансові послуги;

- оперативно інформувати про оновлення та нововведення щодо фінансових послуг, які можуть вплинути на особисті фінанси українців;

- інформувати користувачів про алгоритми дій для захисту своїх прав як споживачів фінансових послуг;

- підвищувати обізнаність користувачів онлайн-платформи про різні фінансові ризики та можливі варіанти їхнього запобігання;

- допомагати українцям приймати ефективні фінансові рішення.

Освітній сайт з фінансової грамотності створений Національним банком за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) у межах чотирирічної Програми технічної допомоги «Фінансова інклюзія задля економічного зростання», яка реалізується в партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) та Фондом ефективного врядування Уряду Великої Британії в Україні (GGF).

Допомогу в реалізації освітнього сайту надав Проєкт технічної допомоги Європейського Союзу «Посилення регулювання та нагляду за небанківським фінансовим ринком» (EU-FINREG).

Переглянути трансляцію презентації сайту 31 серпня об 11.00, щоб краще ознайомитися з онлайн-ресурсом, можна буде за посиланням: https://youtube.com/live/nBkKk9OESck?feature=share.