ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!!!

Дата: 28.08.2023 14:30

На даний час Держмолодьжитло має можливість запропонувати житло постраждалій особі в найм, а саме, двокімнатну квартиру у м. Суми по вул. Збройних Сил України (до перейменування – Інтернаціоналістів), буд. 1 (поверх 1-й, загальна площа 72,1 кв.м.).

Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають:

✔️багатодітні сім’ї;

✔️сім’ї з дітьми;

✔️вагітні жінки;

✔️особи, які втратили працездатність;

✔️особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії рф.

Житло надається для тимчасового проживання на строк до 1 року з можливістю продовження такого строку.

Надання житла для тимчасового проживання здійснюється без внесення постраждалими особами плати за користування житлом та за умови внесення/відшкодування Держмолодьжитлу такими особами у порядку, визначеному договором найму, плати за житлово-комунальні послуги, операційних витрат (податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, витрати на страхування житла тощо) за період тимчасового проживання.

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 11 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання ВПО », у разі забезпечення житлом, віднесеним до фондів тимчасового проживання ВПО, виплата допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем встановлення такого факту.

❗️Для реєстрації кандидатури на отримання тимчасового житла, звертатися до старости або спеціаліста в старостинському окрузі.