ХМЕЛІВСЬКА ГРОМАДА ВШАНОВУЄ ПАМ'ЯТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ НАШОЇ ДЕРЖАВИ

Дата: 29.08.2023 18:01

Сьогодні працівники закладів та установ Хмелівської громади вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Заходи розпочалися загальнонаціональною хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних знаків і місць поховань загиблих захисників- земляків. У рамках Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях» на тематичних майстер-класах працівниками та відвідувачами закладів виготовлено символічні квіти як нагадування про покладені на вівтар свободи й незалежності нашої держави в боротьбі з ворогом тисячі життів захисників України. Програма заходів 29 серпня включала також інформаційні відеодайджести, історичні екскурси щодо появи цієї сумної дати в українському календарі, роботу книжкових викладок "Герої не вмирають, доки жива пам'ять про них", інсталяцій "За Україну, за її волю, за честь і долю, за народ!", години пам’яті "Стежками болю й сліз", "Дорога до Незалежності", "Герої не вмирають".