Дата: 30.08.2023 17:03

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Напередодні першого вересня до Хмелівської громади завітали почесні гості й добрі друзі - волонтери: народний депутат України Максим Гузенко, голова Роменської військової адміністрації Денис Ващенко , директор Роменського дочірнього агролісогосподарського підприємства "Роменський агролісгосп " Олександр Мірошниченко, голова благодійної організації "Благодійний фонд "Волонтерський штаб МИ РАЗОМ" Олена Менько і волонтер цього фонду Evgeniya Slatvitskaya .

Для 57-ми діток з багатодітних родин ВПО, які цього року підуть навчатися у школи громади, вони приготували подарунки - ранці з повним комплектом шкільного канцелярського приладдя. Ще 11 комплектів передали директорам навчальних закладів для дошкільнят .

Приємно зазначити, що нові маленькі мешканці швидко адаптувалися, дехто з них навіть продемонстрував на сцені свої таланти.

Дітей привітав сільський голова Петро Панченко , який побажав усім присутнім успішного і мирного навчання в новому 2023/24 навчальному році.

На жаль, через військовий стан і часті повітряні тривоги ми не змогли організувати більш масовий захід, але все одно свято для дітлахів вдалося.

Дякуємо нашим добрим помічникам за подарунки та підтримку родин ВПО!!! Нехай ваше добро повертається вам сторицею!!!