Привітання сільського голови з Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2023 07:00

У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти – свято, коли кожен із нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Сьогодні це свято наповнене особливим змістом. У непростий воєнний час ми ще більше усвідомлюємо надзвичайно важливу місію Вчителя, який наповнює серця учнів любов’ю до України виховує особистість, патріота і громадянина, адже професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і організованість.

Саме Ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи.

Від щирого серця вітаю Вас з Днем працівників освіти! Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.  Нових звершень, значних досягнень та великих успіхів Вам, дорогі педагоги! Хай всі Ваші старання та зусилля роблять цей світ прекрасним! Міцного здоров’я, величезного терпіння, радості, внутрішньої гармонії, поваги й щирої вдячності від учнів та батьків!

Мирного неба і Перемоги! Слава Україні!

З повагою, сільський голова                                                           Петро ПАНЧЕНКО