Привітання сільського голови з Днем захисників і захисниць України!

Дата: 01.10.2023 06:30

Шановні захисники та захисниці нашої Держави!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України!

Країна сильна силою своїх людей. Цю істину щоденним подвигом підтверджують наші ЗСУ й медики, волонтери і тисячі небайдужих громадян, які там, на лінії оборони і в тилу наближають Перемогу.

Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні.

Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Вічна пам’ять, героям, які назавжди залишились у наших серцях, чиї прізвища викарбовано на алеях слави та в серцях кожного з нас!

Низький уклін всім, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави. Окрема шана та подяка жителям громади причетним до волонтерського руху, всім хто долучається до гуманітарної допомоги. У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх людей.

Бажаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу,  незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

Нам є ким і чим пишатися! Наші воїни це і є наша національна гордість, низький уклін Вам!

Разом до Перемоги!

Мирного неба над головою усім нам!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, сільський голова                                                Петро ПАНЧЕНКО