Онлайн марафон для ОМС: підсумки

Дата: 20.10.2023 09:15

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

18 жовтня 2023 року відбувся заключний етап навчання онлайн марафону для органів місцевого самоврядування «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування», де взяли участи начальник відділу ЦНАП Хмелівської сільської ради НАГОРНА Людмила, адміністратор відділу ЦНАП МАЙБОРОДА Олександр, секретар сільської ради ГОРДІЙКО Любов.

❗️ Нагадаємо, що протягом шести тижнів близько 600 учасників мали унікальну можливість отримати нові знання та практичні навички для підвищення ефективності та якості роботи через впровадження дієвих інструментів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в умовах адаптації до нових політичних і соціально-економічних викликів.

💬 Під час підсумкового модуля про особливості здійснення повноважень центрами надання адміністративних послуг в умовах воєнного стану учасники говорили із Наталією Шамрай, директоркою Центру надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міськдержадміністрації), Головою Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг, кандидаткою наук з державного управління.

📝 Слухачі подискутували про повноваження ОМС з надання адміністративних послуг та особливості комунікації при надання адміністративних послуг вразливим групам населення у період війни. А також обговорили шляхи оптимізації надання адміністративних послуг, спрощення процедур їх надання в органах місцевого самоврядування у період воєнного стану.

☝️ За підсумками освітнього онлайн марафону слухачі, які пройшли увесь курс навчання, отримали відповідні сертифікати.

👏 Під час вручення сертифікатів директорка Вищої школи публічного управління Юлія Лихач подякувала партнерам, співорганізаторам онлайн марафону – НАДС, Асоціації малих міст України та Всеукраїнській асоціації центрів надання адміністративних послуг, за успішну реалізацію проєкту та висловила сподівання на подальшу співпрацю.

#новинивищоїшколипублічногоуправління

#новинивищоїшколи