Хмелівська сільська рада

Сумська область, Роменський район

ВАКЦИНАЦІЯ І ДОТРИМАННЯ ПРОСТИХ ПРАВИЛ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ЗБЕРЕЖЕ ЖИТТЯ І ЗДОРОВʼЯ

Дата: 01.11.2023 16:35
Кількість переглядів: 163

Фото без опису

Про стан захворюваності на ГРВІ, у тому числі грип, COVID-19, та профілактичні заходи під час брифінгу в офіційному медіацентрі розповіла заступниця голови Сумської обласної військової адміністрації Олена БОЙКО

Посадовець повідомила, що на сьогодні захворюваність населення області на грип, ГРВІ, в тому числі і COVID-19, склала 418,0 на 100 тисяч населення. На 43 тижні загальна кількість захворілих становила 4 320 осіб, із яких 2 180 або 50,5% – діти. При цьому у порівнянні з попереднім тижнем зафіксовано зменшення випадків захворювання на ГРВІ на 378 випадків.

«Така картина, в першу чергу, пов’язана з тим, що в частині закладів освіти області тривали канікули, що завадило поширенню захворюваності та сприяло зменшенню кількості захворілих дітей», – пояснила вона.

Олена Бойко підкреслила, що захворюваність на Сумщині наразі нижче порогового рівня на 5,3% (епідпоріг становить 441,2). Проте дану межу вже перетнули два райони – Роменський та Сумський. У Роменському районі він становить 507,7 випадків на 100 тисяч населення, а в Сумському – 490,3.

Поточна динаміка захворюваності на COVID-19 відповідає прогнозованому сезонному росту на фоні загальної захворюваності ГРВІ, як і в інших регіонах України, зауважила вона.

Станом на сьогодні, маємо 325 захворілих на коронавірусну інфекцію. На жаль, упродовж минулого тижня від COVID-19 померло 2 людини, які мали супутні захворювання та не були щеплені.

На стаціонарному лікуванні перебувало 94 хворих з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та ще 9 пацієнтів з підозрою на ковід. Із них отримують кисневу терапію 33 хворих, в тому числі у відділенні інтенсивної терапії перебуває 3 хворих, із яких 2 пацієнти – на ШВЛ.

Олена Бойко запевнила, що система охорони здоров’я Сумщини готова до проходження цього епідсезону та готова відповідати на всі виклики, пов’язані із поширенням захворюваності.

«Наразі в області розгорнуто 387 інфекційних ліжок у 17 закладах охорони здоров’я, з них 260 для дорослих, 126 – для дітей. В наявності 41 ліжко інтенсивної терапії інфекційного профілю. На випадок ускладнення епідситуації додатково можуть бути задіяні потужності 45 відділень загальною кількістю 2121 ліжко», – зазначила посадовець.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь