Вітання сільського голови з Днем працівника соціальної сфери.

Дата: 05.11.2023 06:56

У першу недiлю листопaдa в Укрaїнi згiдно з Укaзом Президентa Укрaїни вiд 13.04.1999 № 374/99 вiдзнaчaють День прaцiвникa соцiaльної сфери.

Щиро вiтaю iз професiйним святом людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто найбільше цього потребує в нашому суспiльствi.

Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян.

Це свято працівників, що надають соціальні послуги населенню, яке опинилося в скруті.

З початком повномасштабного вторгнення перед соціальною сферою постали нові виклики, війна звалила на Ваші плечі багато додаткових зобов’язань.

Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять Вам людську шану та повагу! Хай у Ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток.

Найшвидшої Перемоги!

Із професійним святом Вас!

З повагою,

сільський голова Петро ПАНЧЕНКО