Хмелівська громада отримала новий шкільний автобус в межах кампанії «Шкільні автобуси для України»

Дата: 06.11.2023 07:05

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Хмелівська громада отримала новий шкільний автобус, який буде здійснювати підвіз дітей до Хмелівського ліцею!!! Щиро дякуємо всім причетним за цей дорогий подарунок!!!!

Понад 370 новеньких автобусів возитимуть школярів на уроки завдяки підтримці Євросоюзу.

Сьогодні автобуси передали громадам під час візиту до Києва Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн. 100 з них на суму понад 14 мільйонів євро закупили за кошти Єврокомісії. Ще 271 автобус надали державні та приватні організації Євросоюзу через Механізм цивільного захисту ЄС.

Автобуси передали в межах кампанії «Шкільні автобуси для України», яку минулого року започаткували Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і перша леді Олена Зеленська.

Транспортні засоби розподілять між громадами шести областей: Київської, Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської, Львівської та Чернігівської.

Серед автобусів є і інклюзивні — з підйомниками для дітей, які користуються кріслами колісними.

⭐️ Понад 330 тисяч українських учнів потребують підвезення до школи.

⭐️ Цьогоріч з державного бюджету на шкільні автобуси виділили 1 млрд грн. Завдяки цим коштам і співфінансуванню громад до кінця року мають бути закуплені 546 автобусів (364 з них уже доставлені на місця).

⭐️ Наразі учнівству бракує близько 2 100 шкільних автобусів, з них понад 200 — для дітей з інвалідністю.

Тож підтримка партнерів є вкрай важливою. Передані сьогодні автобуси допоможуть громадам забезпечувати дітям рівний доступ до освіти.

Ми дякуємо кожному партнеру й кожному мешканцю Європейського Союзу за внесок у добробут українських дітей!