Ще одна багатодітна родина ВПО переїхала жити до Хмелівської громади

Дата: 06.11.2023 07:14

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Ще одна багатодітна родина ВПО переїхала жити до Хмелівської громади. Ми забрали їх з під російського кордону на Харківщині. Ця родина, в якій семеро діток, знає про війну не з чуток і не з новин. Нам вдалося трішки розговорити дорогою старшу- Камілу і дізнатися, що сім'я пережила жахіття окупації, гучні прильоти ...

Чарівні дітки та батьки дуже скромні та сором'язливі. Тихесенько , як мишенятка, їхали на Сумщину більше 400 км. А тут їх чекав теплий прийом старости Tanya Andrushchenko зі своїми помічниками - сусідами, які підготували гарний просторий будинок, смачну вечерю.

Так хочеться відігріти цих людей, повернути їм посмішки, безтурботне дитинство!!! 🙏🙏🙏

У малечі взагалі немає іграшок. Може хтось запропонує своїм діткам поділитися - пишіть в Месенджер, а ми обов'язково все передамо.

Допомагаємо один одному!!! Тільки доброта врятує і допоможе нам в ці складні часи !!! Тільки разом до Перемоги!!!