ДО ВІДОМА СКЛАДОВИХ СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ!

Дата: 07.11.2023 16:02

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року №1043 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» щодо передачі майна для задоволення потреб функціонування держави в умовах воєнного стану» оприлюднюємо надану відповідними органами інформацію про перелік майна, яке може бути безоплатно передане складовим сектору безпеки та оборони України

Інформація про вилучене майно, яке зберігається  в Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області та може бути безоплатно передане для потреб оборони та національної безпеки.

Перелік описаного конфіскованого майна за рішенням суду відділами державної виконавчої служби Сумської області, наданий Управлінням забезпечення примусового виконання рішень Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Інформація Сумської митниці про наявність майна, що перейшло у власність держави та може бути передане для потреб оборони та національної безпеки.

Протягом 15 днів з моменту оприлюднення зазначеної інформації, суб’єкти, яким може бути передане майно, мають звернутися до Сумської обласної військової адміністрації із заявою про отримання майна.