СТАРТУЄ БЕЗОПЛАТНИЙ КУРС ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙНИ, УЧАСНИКИ ЯКОГО МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ І ВЕДЕННЯ ФОП

Дата: 07.11.2023 16:04

Мрієш започаткувати власну справу? Шукаєш гідну роботу? Бажаєш отримати грант на ведення існуючого або відкриття нового бізнесу? Маєш бізнес-ідею, але не знаєш як правильно її оформити та знайти фінансування?

У Сумах стартує безоплатний курс для постраждалих від війни, учасники якого можуть пройти навчання отримати не тільки теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для відкриття і ведення ФОП, участі у програмах фінансування, написання та подачі грантових заявок, оподаткування та ведення обліку найнятих працівників.

Після закінчення курсу учасники отримають можливість індивідуального супроводу для подачі грантової заявки.

Охочі пройти навчання можуть зареєструватися за цим посиланням https://cutt.us/registration_study

Дата проведення наступного модуля 8-9 листопада 2023

Проєкт впроваджує ГО «ПЛУРІТОН» спільно з Сумською торгово-промисловою палатою за підтримки УОП.