ЗВ’ЯЗОК ТА ПОШУК ІНФОРМАЦІЇ

Дата: 09.11.2023 16:17

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки «Довідка.Інфо» проводить інформаційну кампанію направлену на інформування населення про основи кібербезпеки

Під час війни через напружене безпекове становище в країні українці стали більше обмінюватись інформацією в групових чатах месенджерів та соцмереж. Бути на зв’язку в сьогоднішніх реаліях – потрібно. Це питання безпеки, поінформованості та підтримки одне одного. Однак важливо робити це правильно – щоб не нашкодити собі та іншим.

Від початку війни українське телебачення розкодоване на супутнику й безкоштовне. Сигнал можна зловити супутниковим чи вбудованим у телевізор приймачем. Орієнтуйтеся на повідомлення державних установ. Слідкуйте за інформацією від ДСНС, армії та уряду на сторінках їх сайтів чи соцмереж, а також у повідомленнях Суспільного мовлення.

Детальніше за посиланням: https://dovidka.info/zvyazok-ta-poshuk-informatsiyi-v-nadzvychajnyh-sytuatsiyah/