В Хмелівській громаді комісійно перевірили найпростіше укриття облаштоване на основі захисного модуля на 120 місць

Дата: 15.11.2023 13:06

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

В умовах повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України та воєнного стану для керівництва Хмелівської громади пріоритетними залишаються питання створення безпечного, комфортного середовища для учасників освітнього процесу й поліпшення якості освітньої діяльності закладів освіти.

15.11.2023 року в одному із закладів Хмелівської громади відбувся комісійний огляд найпростішого укриття на готовність та придатність його до експлуатації.

Найпростіше укриття облаштоване на основі захисного модуля і розраховане на 120 місць. На його придбання з місцевого бюджету було виділено 2 млн. 800 тис. грн. Укриття облаштоване сертифікованими будівельними матеріалами, забезпечене 3 ємностями з питною водою об’ємом 220 л кожна, шістьма вогнегасниками, резервним освітленням (ліхтарики 3 шт.), аптечкою, WI-FI роутером, газосигналізатором, обігрівачами керамічними, вентиляторами, стельовими та лінійними LED-світильниками, портативним умивальником, виносними ємностями. В укриття підведена вода, що дозволяє використання каналізаційного туалета. При відсутності води передбачені 2 портативні біотуалети.

При огляді укриття комісія відзначила зручність та комфортність даної споруди. Наявність сучасного укриття дасть змогу перейти освітньому закладу на очну форму навчання.