Тиждень толерантності в закладах освіти Хмелівської горомади розпочався із Всесвітнього дня доброти

Дата: 13.11.2023 08:06

13 листопада у світі відзначають День доброти. Це ще одна чудова нагода зробити добру справу, підтримати когось, наповнити світ навколо світлом і любов’ю та зробити його кращим.

у Хмелівському ліцеї він розпочався опрацюванням аспектів педагогічної толерантності вчителя, адже розуміти одне одного, співпереживати, створювати затишну атмосферу у навчальному закладі так важливо.

Школярі Хустянського ліцею поділилися своїми добрими справами та створили тематичну стіннівку «Добро-це…», обговорили правила доброти, з малечею проведено заняття «Людина має творити добро».

Учні Дібрівського ліцею переглянули відео «Що таке доброта» та власноруч виготовили атрибут дня- браслетики «Твори добро».

Провідною темою вихованців Смілівського ліцею цього дня була любов до братів наших менших. Діти разом зі своїми наставниками у техніці пластинопластики створили композиції «Синичка» та поділилися порадами щодо підтримки цих пернатих взимку.