МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ РОЗПОЧАЛО ПРОЄКТ РЕКРУТИНГУ ДО ЗСУ

Дата: 15.11.2023 12:36

Міністерство Оборони УкраЇни розпочинає проєкт з рекрутингу до Збройних Сил України

Відповідний договір підписали заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова та голова організації Lobby X Владислав Грезєв. Рекрутери виконуватимуть роботу в інтересах армії безкоштовно.

«Проєкт дозволить людині обрати конкретний підрозділ на визначеній посаді, де його/її цивільний досвід буде найбільш корисним. В найближчий час в рамках проєкту ми плануємо підписати наступні угоди з рекрутинговими компаніями», — наголосила Наталія Калмикова.

У свою чергу, Владислав Грезєв зауважив, що компанія Lobby X має великий досвід у пошуку кадрів для Збройних Сил України. «Армії потрібні люди різних професій – від гранатометників і мінометників до програмістів і кухарів. Співпраця із Міністерством оборони дозволить масштабувати ту роботу, яку ми проводили», — говорить він.

Подивитись які вакансії шукають у ЗСУ вже зараз можна за посиланням: https://army.thelobbyx.com